Біосептики, вироби з поліпропілену: основні характерстики

Для того, щоб біологічна очистка побутових стоків досягла максимальних результатів, необхідно звернути увагу на процес попередньої очистки, тобто механічної очистки стічних вод.

Ми пропонуємо ряд очисних споруд, призначених для механічної очистки стічних вод: біосептики, нафтовловлювачі, жировловлювачі.

Біосептики – це ємності, що функціонують для грубої очистки стічних вод, методом гравітаційного відстоювання осаду.

Біосептик може функціонувати, як окрема споруда, а також в складі системи автономної каналізації. Біосептики виготовляються в різних моделях відповідно до розмірів, об’ємів, пропускної здатності і т.д.

Нафтовловловлювачі та жировловлювачі працюють по одному принципу. Нафтовмісні та жировмісні стоки легші за воду, тому вони спливають на поверхню і попадають в спеціальний жолоб. Нафтовловлювачі широко застосовуються на авто мийках, паркінгах, АЗС, СТО. Жировловлювачі застосовуються в ресторанах, кафе, їдальнях і т.д.

Всі очисні споруди виготовляються з високоякісного і міцного матеріалу – поліпропілен. Завдяки технічним характеристикам цього матеріалу, вироби з поліпропілену мають тривалий термін експлуатації, стійкі до механічних пошкоджень та корозійних процесів та агресивного середовища.

Також ми займаємось виготовленням ємностей для води, що можуть використовуватись в різних сферах: господарстві, харчовій промисловості і т.д.

Більше інформації про вироби із поліпропілену ви можете знайти на основному сайті www.biocwt.com.ua.

Для того, щоб замовити біосептик у Львові зверніться до регіонального представника за вказаними контактами чи безпосередньо відвідавши наш офіс або заповніть форму зворотнього зв’язку на сайті.