Компанія Allbautech взяла участь у виставці «Aqua Ukraine 2016»

8-10 листопада в Києві проходила виставка – «Aqua Ukraine 2016», організатором якої був Міжнародний виставковий центр.

Із самої назви виставки можна зрозуміти, що основними її напрямками є системи водопостачання та водовідведення, інженерні мережі та труби, очисні споруди та очистка стічних вод, видобуток підземних вод, технології контролю якості води і навіть бутильовані води.

Тематичний захід зібрав разом керівників, інженерів, менеджерів та інших фахівців державних і приватних підприємств, що дало можливість не лише поділитися досвідом, а й знайти нових партнерів.

Одночасно з «Aqua Ukraine» проходили й галузеві виставки – Комунтех, Енергоефективність, ЄвроБудЕкспо, Екологія підприємства. Основним їх завданням було впровадження в розвиток народного господарства енергозберігаючих та ресурсозберігаючих технологій. Кожна з представлених виставок відрізнялася цікавими та оригінальними експонатами, новими технологіями та новинками продукції.

Вже за традицією компанія Allbautech приймає участь в заходах такого масштабу. На виставці ми успішно представили свою продукцію. Багато хто з учасників та гостей виставки зацікавився автономною каналізацією BIO CWT, як ефективною і безпечною системою для вирішення проблеми утилізації забруднених стічних вод.

Безліч переваг і особлива технологія очищення BIO CWT забезпечили автономній каналізації популярність серед представленої продукції. Це говорить про те, що локальні очисні споруди BIO CWT – це дійсно високоякісні системи, які поєднують ефективність очищення стоків, економність та безпеку.