Автономна каналізація BIO CWT – ефективна каналізація в приватному будинку

В процесі будування кожен замовник зобов’язаний потурбуватися про систему каналізації в будинку, щоб при експлуатації не забруднювати воду, ґрунти і в загальному навколишнє середовище.

Наша компанія пропонує вам надійне і економічне рішення проблеми утилізації побутових стоків – автономна каналізація BIO CWT для приватних будинків, ресторанів, готельних комплексів, підприємств.

Автономна каналізація BIO CWT забезпечує максимальну ступінь очистки, що дозволяє скинути їх в ґрунт, водойму чи навіть використати повторно, як технічну воду.

Процес очистки проходить на основі життєдіяльності мікроорганізмів, без додавання додаткових хімічних речовин. Тому, процес очистки побутових стоків являється екологічно чистим і безпечним для людини і зовнішнього середовища.

Для того, щоб підібрати правильну модель автономної каналізації BIO CWT в приватному будинку потрібно звернути увагу на ряд важливих факторів: кількість користувачів, об’єм стічних вод за добу. Також важливим фактором є глибина залягання ґрунтових вод.

Автономна каналізація BIO CWT в приватному будинку встановлюється спеціалістами нашої компанії, які мають величезний досвід у роботі з цими установками.
Перед початком монтажу очисної споруди необхідно провести будівельну підготовку. Будівельна підготовка не займає багато часу, але її слід проводити відповідно до рекомендацій сервісного відділу.

Якщо у вас виникли питання по установці автономної каналізації BIO CWT у Львові, зверніться до нашого регіонального представника і ви отримаєте повну консультацію. Також ви можете знайти необхідну інформацію на сайті www.biocwt.com.ua чи замовити дзвінок від менеджера.